Oferta

Zaręczyny

Pierścionek zaręczynowy to wyjątkowy prezent, który jest ukoronowaniem związku i powiedzeniem, że to TY jesteś osobą z którą chcę iść przez życie. Mimo, że ostatnie lata przyniosły nam wiele zmian w podejściu do związku i zdarza się to Panie decydują się na złamanie konwencji i zadanie tego jakże ważnego pytania, to jednak na mężczyznach spoczywa obowiązek jakim jest wybór i podarowanie pierścionka zaręczynowego. Na jaki model się zdecydować? Jaki metal szlachetny wybrać? Ta decyzja musi już zostać podjęta przez narzeczonego – wszak to on najlepiej zna swoją partnerkę i jej upodobania. W przypadku kłopotów z wyborem tego jedynego pierścionka nasi pracownicy z pewnością doradzą odpowiednie rozwiązanie.

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Brylant w pierścionku zaręczynowym to klasyka, która jest marzeniem wielu kobiet. W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór różnych pierścionków, które sprawią, że chwila zaręczyn będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

PRAKTYCZNE PORADY

Pielęgnacja biżuterii

Biżuteria będzie dłużej zachwycać innych jak i cieszyć nas samych jeśli uprzednio odpowiednio o nią zadbamy. Ponieważ pracujemy w branży jubilerskiej już od wielu lat dobrze wiemy jak zadbać o biżuterię, by służyła nam przez długie lata i przez cały czas wyglądała tak pięknie, jak w dniu zakupu.