Oferta

Dewocjonalia i inne

Szukasz prezentu z okazji narodzin dziecka, chrztu, I Komunii czy ślubu? Być może idealnym rozwiązaniem będą dewocjonalia. Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się kiedy najlepiej zdecydować się na prezent tego typu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sklepu jubilerskiego, które przekłada się na jakość oferowanych przez nas produktów. Obecnie ofertę poszerzyliśmy również o dewocjonalia.

Największym zainteresowaniem cieszą się złote i srebrne medaliki, krzyżyki oraz łańcuszki. To uniwersalny upominek zarówno na chrzest święty oraz jako pamiątka I Komunii. Jeśli chcesz podarować komplet (łańcuszek i krzyżyk lub medalik) odwiedź nasz sklep, w którym wybierzesz coś idealnego. Aby spersonalizować prezent możesz również zdecydować się na grawer z datą ważnego dnia czy krótkimi życzeniami.

W ofercie posiadamy zarówno przedmioty, które zadowolą zarówno tradycjonalistów, jak i osoby, szukające nowocześniejszej lub bardziej wymyślnej biżuterii ze złota. Nasze dewocjonalia to znakomita jakość wykonania, a dodatkowa możliwość grawerowania sprawia, że prezent zakupiony u nas będzie wyjątkową pamiątką.

USŁUGI

Grawerowanie

Grawerowanie polega na umieszczeniu dowolnie wybranego przez siebie tekstu na obrączkach, medalikach, obrazkach, łyżeczkach i innej biżuterii na której można wykonać grawer oraz na tabliczkach naklejanych na dowolny przedmiot.