usługi

Czyszczenie biżuterii

Biżuterię powinno się przechowywać w specjalnych szkatułkach, pudełkach lub zamkniętych torebeczkach strunowych. Dobrą praktyką jest również zawijanie każdego przedmiotu jubilerskiego (srebrnych naszyjników, łańcuszków, kolczyków, bransoletek, czy broszek) w cienką bibułkę lub kawałek czystego jedwabiu, aby nie narazić go na ścieranie. Jedynie prawdziwe korale nie lubią towarzystwa innej biżuterii i lepiej przechowywać je osobno w np. tekturowym pudełku.

Należy jednak pamiętać o tym, że nawet przy odpowiednim przechowywaniu, nasze ozdoby od czasu do czasu również wymagają opieki i poświęcenia im czasu i uwagi, aby były na długi czas zachowały swój nieskazitelny i elegancki wygląd.

Nasz sklep oferuje Państwu usługę maszynowego oczyszczania biżuterii przy pomocy najnowszego urządzenia do wykonywania tego typu usług. Dzięki naszej pomocy biżuteria odzyskuje swój blask oraz piękny wygląd.

Do samodzielnego czyszczenia biżuterii polecamy dostępne w naszej ofercie, specjalistyczne płyny i chusteczki. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, nasz personel służy zawsze pomocą.

USŁUGI

Naprawa biżuterii

Biżuteria jest dodatkiem równie pięknym, co wrażliwym. Niestety niejednokrotnie zdarza się, że zdejmując ją zahaczamy o zapięcie czy zamek, powodując uszkodzenie łańcuszka, pierścionka, kolczyka, zawieszki czy bransoletki. Najczęściej problemy stanowią wypadające z opraw cenne kamienie, ale zdarzają się również złamania czy ukruszenia elementów biżuterii.