usługi

Grawerowanie

Sztuka jaką jest grawerowanie za pomocą diamentów jest znana już od wielu, wielu lat. Stosując pierwsze diamentowe narzędzia poznaliśmy wyjątkowe własności diamentu co z kolei umożliwiło ich obecne zastosowanie w grawerstwie biżuterii.

Grawerowanie to dodatkowa usługa, która jest wybierana przez klienta. Polega na umieszczeniu dowolnie wybranego przez siebie tekstu na obrączkach, medalikach, obrazkach, łyżeczkach i innej biżuterii na której można wykonać grawer oraz na tabliczkach naklejanych na dowolny przedmiot. Grawerowanie nadaje każdemu przedmiotowi indywidualny charakter i jest wręcz idealną pamiątką na chrzest, ślub, rocznicę czy urodziny. Dzięki temu obdarowana osoba zyskuje nie tylko kolejny łańcuszek czy pierścionek, ale otrzymuje razem z tym zapisaną, ulotną chwilę do której może wracać wspomnieniami.

Już teraz zdecyduj się na obdarowanie ukochanej osoby wyjątkowym prezentem z grawerem. 

Na obrączkach ślubnych napis wykonujemy GRATIS.

Więcej informacji na temat usługi, jej możliwości i cen udzieli personel w naszym salonie.

USŁUGI

Czyszczenie biżuterii

Biżuterię powinno się przechowywać w specjalnych szkatułkach, pudełkach lub zamkniętych torebeczkach strunowych. Dobrą praktyką jest również zawijanie każdego przedmiotu jubilerskiego (srebrnych naszyjników, łańcuszków, kolczyków, bransoletek, czy broszek) w cienką bibułkę lub kawałek czystego jedwabiu, aby nie narazić go na ścieranie.