Oferta

Biżuteria ślubna

Obrączki ślubne to dla wielu osób najcenniejsza biżuteria, ponieważ przypomina o wyjątkowej osobie która jest obecna w naszym życiu. Jak bowiem powszechnie wiadomo obrączki są symbolem miłości, wierności małżeńskiej oraz nierozerwalności waszego związku. Obrączki to także biżuteria, którą nosimy na co dzień, warto więc zwrócić uwagę nie tylko na ich wygląd, ale także na wygodę. Muszą być dobrze dopasowane i wykonane z metalu najwyższej jakości. Część pań chce również, by obrączka pasowała do pierścionka zaręczynowego.

 

Jakie obrączki wybrać?

Wszystko zależy od gustu oraz upodobań narzeczonych. Część par decyduje się na klasyczne, złote obrączki, które nigdy nie wychodzą z mody, część na obrączki w dwóch kolorach, a część na proste srebrne obrączki.

Jeśli mają Państwo wątpliwości lub nie wiedzą na jaki wzór się zdecydować, zapraszamy do naszego salonu jubilerskiego. Doświadczeni pracownicy z pewnością doradzą co mogą Państwo wybrać, by obrączki pozostały pamiątką po tym ważnym dniu.

PRAKTYCZNE PORADY

Pielęgnacja biżuterii

Biżuteria będzie dłużej zachwycać innych jak i cieszyć nas samych jeśli uprzednio odpowiednio o nią zadbamy. Ponieważ pracujemy w branży jubilerskiej już od wielu lat dobrze wiemy jak zadbać o biżuterię, by służyła nam przez długie lata i przez cały czas wyglądała tak pięknie, jak w dniu zakupu.