Oferta

Narodziny dziecka

Narodziny dziecka to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej rodziny. Nic więc dziwnego, że dziadkowie, rodzeństwo czy przyjaciele pragną obdarować czymś wyjątkowym nie tylko maluszka, ale i jego mamę. Bardzo często najbliżsi zastanawiają się co może być idealnym prezentem w takiej sytuacji. Nasz doświadczenie podpowiada jedno – biżuteria. To podarunek ponadczasowy, który sprawi, że świeżo upieczona mama poczuje się wyjątkowa i doceniona, a dziecko otrzyma pamiątkę, która może towarzyszyć mu przez całe życie.

Prezent dla mamy z okazji narodzin dziecka

Każda kobieta z pewnością ucieszy się z eleganckiego łańcuszka z przywieszką, słowem „mama” czy zawieszką w kształcie dziecięcych stóp, na których można wygrawerować imię dziecka i jego datę narodzin. Dużą popularnością cieszą się także bransoletki oraz charmsy – ich szeroki wybór sprawia, że praktycznie nic nas nie ogranicza – można wybrać przywieszkę w kształcie smoczka, bociana, małej butelki czy kokardki w różowym lub niebieskim kolorze.

Prezent dla dziecka

Chcąc podarować coś nowonarodzonemu dziecku, warto wcześniej skonsultować się z rodzicami i zapytać o ich potrzeby czy życzenia. Jeżeli jednak chcemy ich czymś zaskoczyć, to najlepiej zdecydować się na klasyczną, elegancką biżuterię, która będzie doskonałą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Bardzo modną pamiątką narodzin dziecka jest również srebrna łyżeczka, na której można wygrawerować datę urodzin oraz imię maleństwa. To bardzo osobisty podarunek, który będzie przypominał rodzicom o tym wyjątkowym dniu, a także pozostanie pamiątką dla dziecka. Niesamowicie eleganckim i modnym, a także coraz popularniejszym prezentem jest także srebrna grzechotka, smoczek czy pozytywka.

OFERTA

Spersonalizowana biżuteria

Aby nadać wybranej biżuterii bardziej osobistego charakteru, proponujemy naszym klientom wybór spersonalizowanej biżuterii. Grawerowanie umożliwia wykonanie np. na pierścionku czy obrączkach indywidualnego napisu. Może to data, krótki cytat czy wyznanie uczuć. Dzięki temu każdy prezent będzie czymś więcej niż tylko ozdobą – stanie się wyznaniem uczucia oraz pamiątką po pięknej chwili.

Każde zamówienie realizujemy z pełnym zaangażowaniem, a nasza biżuteria personalizowana zachwyci dbałością o detale nawet największych perfekcjonistów. Zawsze myślimy o Tobie i Twoim zadowoleniu oraz dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były zgodne z najnowszymi trendami.