Oferta

Biżuteria srebrna artystyczna

Autorska biżuteria ze srebra to projekty doceniane przez osoby odważne, poszukujące w biżuterii oryginalnych form i treści. To osoby, które nie boją się przełamywania swoich przyzwyczajeń, które szukają własnego stylu i czerpią z biżuterii indywidualne wewnętrzne inspiracje.

Otaczający nas świat, pełen energii i emocji, jest podróżą, w której wszyscy bierzemy udział. Zmienia się jednak tak szybko, że są momenty, które chcielibyśmy czuć i zachować na dłużej, by cieszyć się nimi bez przerwy. Unikatowa biżuteria artystyczna, jako wyjątkowy prezent bardzo często staje się talizmanem dla osoby obdarowanej. Staje się symbolem danej chwili i uczuć z tą chwilą związanych.

Każdy naszyjnik, pierścionek i sygnet jest tworzony od początku do końca własnoręcznie, korzystając tylko z najwyższej jakości surowców.

PRAKTYCZNE PORADY

Pielęgnacja biżuterii

Biżuteria będzie dłużej zachwycać innych jak i cieszyć nas samych jeśli uprzednio odpowiednio o nią zadbamy. Ponieważ pracujemy w branży jubilerskiej już od wielu lat dobrze wiemy jak zadbać o biżuterię, by służyła nam przez długie lata i przez cały czas wyglądała tak pięknie, jak w dniu zakupu.